Ciekawe miejsca w Małopolsce dla zakochanych

Ludzie uwielbiają podróżować. Szczególnie, gdy mają jakieś okazje typu dwutygodniowy urlop. Nawet w takie dni jak święto zakochanych ludzie decydują się na wyjazd. Przeważnie wtedy, gdy przypada ten dzień na weekend. W Polsce jest bardzo dużo miejsc do zwiedzania, które świetnie nadają się dla zakochanych. Niniejszy artykuł ma za zadanie przedstawić ciekawe miejsca w Małopolsce dla zakochanych. Warto zapoznać się z tekstem, gdyż może kogoś on zainspiruje i zdecyduje się zabrać tam swoją drugą połówkę.

Ciekawe miejsca w Małopolsce dla zakochanych

Kto nie kocha spędzać czasu ze swoją drugą połówką? Romantyczne spacery, piękne widoki, grająca w tle wasza ulubiona muzyka. Brzmi cudownie prawda? Warto zabrać swoją ukochaną osobę w miejsce, w którym jeszcze nigdy nie była. To miejsce musi być niezapomniane i niesamowite. Jakie są zatem idealne miejsca dla zakochanych w Małopolsce? Zaliczyć do nich możemy przede wszystkim:

  1. Stare Miasta – Kto ich nie uwielbia? Każde stare miasto ma swój stary klimat. Tym bardziej jeśli ktoś decyduje się na zwiedzanie go nocą. Warto zatem wybrać się do Krakowa. Tam znajduje się jedna z piękniejszych starówek w Polsce.
  2. Zakopane – Czy góry nie są romantyczne? Oczywiście, że są. Warto wybrać się z ukochaną osobą na wzgórza czy nawet na Krupówki. Będzie można podziwiać tam przepiękne widoki. Kto nie marzy o piciu kawy z widokiem na ukochane góry?
  3. Gródek nad Dunajcem – To idealne miejsce dla zakochanej pary. To hotel połączony ze Spa. Nie ma nic bardziej romantycznego od kolacji przy świecach czy też masażach.
  4. Dwór w Tomaszowicach – Tutaj można podziwiać piękne widoki, spacerując po malowniczej okolicy.
  5. Pałac w Paszkówce – To piękny neogotycki pałac z pięknymi widokami w tle.
  6. Wawel w Krakowie
  7. Energylandia – Jest to park rozrywki, w którym można spędzić miło czas we dwoje. Jest tyle atrakcji, że na pewno zajmie to każdemu cały dzień. Można się zrelaksować w basenach.

Jak widać możliwości dla zakochanych jest bardzo dużo. Jednak to już sprawa indywidualna, gdzie kto spędzi czas. Ważne, aby stworzyć romantyczny klimat. Warto odwiedzać starówki czy zamki. Spacery też są bardzo modne wśród zakochanych par. Przeważnie jednak zakochani wybierają hotele, w których będą nie tylko spać, ale mogą skorzystać z basenów, Spa, jaccuzi i masaży. To jest obecnie bardzo modne. No i oczywiście romantyczne kolacje przy świecach w klimatycznych miejscach, pałacach czy restauracjach. Warto zapoznać się z ofertami, które można znaleźć w internecie. Tego jest tam naprawdę wiele.